درود مهمان اگر شما میخوانید این پیام را , به این معنی میباشد که ثبت نام نکردید. کلیک کنید ثبت نام چند مرحله ساده، شما می توانید از تمام امکانات انجمن ما لذت ببرید.
زمان کنونی: 04-17-2014، 02:03 AM
درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیوگرافی دیان کروگر (Diane Kruger)
نویسنده پیام
sarvin
کاربر ویژه

*

کاربر فعال
یافتن تمام ارسالهای نویسنده

اعتبار: 159
سپاس ها 888
سپاس شده 1489 بار در 741 ارسال

ارسال: #1
بیوگرافی دیان کروگر (Diane Kruger)

مینی بیوگرافی:

دایان کروگر (متولد دایان Heidkrüger؛ 15 ژولای 1976) یک بازیگر آلمانی و مد مدل سابق است.
دایان کروگر دایان Heidkrüger در Algermissen، متولد شد، در نزدیکی هیلدسهایم، آلمان. او رقص باله باله سلطنتی در لندن قبل از آسیب های حرفه ای خود را به پایان رسید مطالعه قرار گرفت. او به آلمان بازگشت و به یک مدل مد بالا تبدیل شد. او بعدا دنبال اقدام و در پیشنهاد فیلمساز لوک بسون (عنصر پنجم (1997)) به پاریس نقل مکان کرد. او بازیگر فرانسوی گیوم Canet (ساحل (2000 / I)) در سال 2001 ازدواج کرد.
او برای نقش هلن در تروی، دکتر ابیگیل چیس در گنجینه ملی و عاقبت آن، بریجت از فون Hammersmark در حرامزادههای لعنتی، آنا در آقای هیچ کس، و Gina ناشناخته شناخته شده است.
همسر:
گیوم Canet (1 سپتامبر 2001 - 2006) (طلاق گرفته)

[تصویر:  7x7ws3vrnjijsrpxwi0i_thumb.jpg]
اوایل زندگی:

او به عنوان دایان Heidkrüger در Algermissen، آلمان، در نزدیکی هیلدشیم، با دختر کامپیوتر هانس هاینریش متخصص Heidkrüger، و همسرش، ماریا ترزا، یک کارمند بانک متولد شد. او کاتولیک رومی مطرح شد و با حضور کاتولیک مدرسه می باشد. او اعلام کرده است که یکی از مادربزرگهای او لهستانی بود.
او در آلمان با برادر کوچکتر او، استفان مطرح شد. مادرش او را به برنامه های تبادل دانشجو فرستاد هنگامی که او نوجوان بود به بهبود زبان انگلیسی خود را. به عنوان یک کودک، کروگر می خواستم برای تبدیل شدن به یک رقاصه و با موفقیت در مدرسه باله سلطنتی در لندن تست دادند. با این حال، پس از آسیب های شغلی باله خود را قبل از موعد مقرر به پایان رسید، کروگر به پاریس نقل مکان کرد و انرژی خود را در جهت مدل سازی و یادگیری فرانسه تبدیل شده است

[تصویر:  2tlfo3z1f3nch0w3trle_thumb.jpg]
مدل سازی :

کروگر در سال 1992، آلمان در مدل نخبگان نگاه نشان داده شده و شروع به مدل سازی پس از آن. با وجود قاب نسبتا کوچک برای یک مدل او، او موفق به اضافه کردن رزرو معتبر مانند تبلیغات از ایو سن لوران، شانل، سالواتور فراگامو، جورجیو آرمانی، ساندر JIL، کریستین دیور، باربری، و لویی Vuitton. باند نشان می دهد از مارک جیکوبز، D & G ، و سونیا Rykiel و همچنین حضور در پوشش وگ پاریس، ماری کلر و جهان وطنی به رپرتوار مدل خود را. او به تدریج مدل سازی پس از تصمیم گیری به دنبال یک حرفه ای در بازیگری متوقف شد.

[تصویر:  bj6jx5o4ulqhvqv5yhe_thumb.jpg]
بازیگری حرفه ای:

Kruger به زودی در بازیگری علاقه مند شد و درس های در فلورن خانقاه در زمان. او برخی از ظاهر کوچک در چند فیلم فرانسوی فرود آمد. او اولین بار روی صفحه خود را در سال 2002، در مقابل دنیس هاپر و کریستوفر لمبرت در پیانو پلیر، تلویزیون فیلم های ژان پیر Roux ساخته شده است. اولین نقش اصلی او در همان سال بود که او در کارگردانی اولین جستجوی پیشرفته Idole شوهر و سپس او را ستاره دار.

او با بازی جولی چوب در میشل Valliant، 2003 و لیزا در پارک ترکه یا چوب کوتاه (2004)، در کنار جاش Hartnett و رز بایرن. یکی از او بیشتر نقش با مشخصات بالا تا به امروز تجسم خود را از اسپارت هلن در حماسه تروی ولفگانگ Petersen است. او 50 ماکسیم جدید 100 زنان سال 2005 قرار گرفت. در سال 2004، کروگر ستاره دار با نیکلاس کیج و شان باقلا سبز (که شرکت بخت با او در تروی) در فیلم گنجینه ملی، رفتن به نظر می رسد در فیلم های Joyeux از نوئل (2005) و کپی بتهوون (2006). کتاب اسرار، منتشر شده در دسامبر 2007: او نقش خود را به عنوان دکتر ابیگیل چیس در گنجینه ملی reprized.
کروگر عضو هیئت منصفه از 58 برلین جشنواره بین المللی فیلم در سال 2008 بود. این جشنواره است توسط کوستا Gavras ریاست.

در سال 2009، او همکاری ستاره دار به عنوان یک بازیگر آلمانی جاسوسی متفقین در فیلم حرامزادههای لعنتی کوئنتین تارانتینو تبدیل شده است. کروگر در سال 2011 در فیلم ناشناخته Neeson لیام در کنار، ژانویه جونز ستاره دار.
در دسامبر 2009، او اعلام کرد که نامزد 67 جایزه گلدن گلوب و همچنین برداشت نامزدی از روی صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن و عملکرد برجسته توسط بازیگران فیلم برای نقش او را در حرامزادههای لعنتی.

کروگر آنا در به Jaco وان Dormael آقای هیچ کس را ایفا کرده است. پاسخ انتقادی هنری فیلم ستایش و بازیگری کروگر .

کروگر ساخته شده به ظاهر cameo در قسمت از آوریل 2010 فاکس فرینج نشان می دهد، که در آن دوست پسر او، بازیگر جاشوا جکسون یک ستاره است. در سال 2010، کروگر همچنین در موزیک ویدئو مارک Ronson برای "به کسی عشق من" ظاهر شد، که در آن او نقش پسر جورج. در سال 2011، اعلام شد که او اوا گرین در نقش ماری آنتوانت در این فیلم فرانسوی زبان، لس Adieux à لا Reine جایگزین شده بود.

در سال 2012، او را به عنوان عضو هیأت داوران مسابقه اصلی در جشنواره فیلم کن 2012 نامگذاری شد. او در فیلم اقتباسی از رمان Stephenie مایر میزبان، که در مارس 2013 منتشر شد ستاره دار.کروگر سفیر نام تجاری برای تولید کننده ساعت مچی JAEGER-LECOULTRE است. در دسامبر 2009، او را به عنوان spokesmodel جهانی برای لورئال اعلام شد.

در ماه مه 2010 اعلام شد که او را تبدیل به چهره برای جدیدترین خط رایحه و عطر کالوین کلین را ارائه می هد، زیبایی است.
[تصویر:  2j94ixhntp5jyetuja3e_thumb.jpg]
زندگی شخصی:

در سال 1999، او شروع به قدمت بازیگر فرانسوی و مدیر گیوم Canet. [19] آنها در تاریخ 1 سپتامبر 2001 ازدواج کرده بودند. با هم در سال 2005 Joyeux از نوئل عمل کرده است، اما طلاق در سال 2006، هر چند آنها باقی می ماند دوستان. کروگر بعد گفت آن است که ازدواج موفقیت آمیز نبود زیرا حرفه خود آنها را در نقاط مختلف جهان اشغال نگه داشته بود.
او در رابطه با جاشوا جکسون از سال 2006 بوده است. در طی یک مصاحبه با مجله گلامور، او گفت، "بدون صدایی بدبین، من یاد گرفتم که من به ازدواج اعتقاد ندارند من در تعهد است که شما را بر این باورند قلب خود را بدون کاغذ است که باعث می شود شما باقی بماند وجود دارد. دوست پسر من گفت، و بسیاری از حس، که مردم باید در پایان راه ازدواج، نه آغاز آن ساخته شده است.
در سن 25 سالگی، دقیق تر در سپتامبر 1ST 2001 او به بازیگر فرانسوی گیوم Canet، بیشتر به خاطر نقش خود در "ساحل" با بازی در مقابل لئوناردو دی کاپریو شناخته شده است ازدواج کرد. انگیزه توسط شوهرش به دنبال اقدام حتی بیشتر او اولین نقش خود را در فیلم تلویزیونی تحت عنوان "پخش پیانو" (2002) نیز به عنوان "هدف" (2003) همکاری بازیگران کریستوفر لمبرت و دنیس هاپر شناخته شده فرود آمد. بلافاصله پس از آن او در یک زن و شوهر از تولیدات فرانسوی ستاره دار، عمدتا "جستجوی پیشرفته Idole" (2002) مقابل شوهرش، یک نقش کوچک در "نیکل پور، نیکل contre (bien AU contraire)" (2003) با نام مستعار "نه برای یا علیه" و "میشل Vaillant" (2003).

اما شکست بزرگ خود آمد که برادران وارنر اعلام کرد ریخته گری هلن از تروی برای پروژه شاهکار "تروی" ولفگانگ Petersen (2004). پترسون شد ماه برای زن حق بازی هلن، یک زن بسیار زیبا است که او راه اندازی یک هزار کشتی. تولید کننده می خواست یک بازیگر ناشناخته به بخش. پس در حال حاضر در درخواست از عامل خود را که به او گفت به خودش فیلم خوانده "ایلیاد" در مدرسه دایان، خبر تولید یک نوار ویدیویی. در این زمان او در حال حاضر فیلمبرداری در ایالات متحده اولین فیلم بلند خود را - "پارک ترکه یا چوب کوتاه" همکاری بازیگران جاش Hartnett، رز بایرن و متی Lillard. او یک تماس دوباره او را دعوت به یک آزمایش روی صفحه نمایش دریافت کرد. آن را به خوبی ثابت بیش از یک، او تا به حال به انجام چند آنهایی که در مونترال، لندن و بعد لس آنجلس که در آن او را به یک دفتر بزرگ با صد از مراسم اسکار بر روی دیوار پا، احساس کمی مرعوب است.

اما سه هفته بعد، اون خانم با دریافت یکی دیگر از تماس - شرکت تولید او گفت که آنها او را بسیار دوست داشت اما آنها فکر او را به این نقش بیش از حد نازک به طوری که آنها دایان پرسید: برای به دست آوردن 7 کیلو. دایان بلافاصله شروع به خوردن و خوردن تمام انواع چیزهای ناسالم به طوری که تنها پس از دو هفته او تا به حال مقدار مناسب از وزن. و به زودی آن را به ارزش آن ثابت کرد چون درست قبل از تولید بود در مورد شروع او موفق به دریافت درست است که در حدود 3000 دیگر بازیگران جوان و غمگین پشت.

با انتشار "تروی" در ماه مه سال 2004 او به سرعت به هالیوود "بعدی بهترین چیز" توسعه - نقش ها اغلب به او ارائه شده در حال حاضر اما تا کنون او تا فقط در امضا شلیک "گنجینه ملی" (2004) مقابل نیکلاس کیج و شان باقلا، یک فیلم است که در اواخر ماه نوامبر 2004. اما او نیز در sattle مدل سازی برای یک سوار - او را به عنوان یکی از وبلاگ مد مدل در مبارزات انتخاباتی سقوط Vuitton لویی انتخاب شد
علاوه بر آلمان، کروگر به زبان های انگلیسی و فرانسوی روان صحبت می کند. او یکی از دوستان طراح مد کارل Lagerfeld می باشد. کروگر زمان خود را بین پاریس و Vancouve تقسیم بود.
به عنوان یک نامزد بالقوه در سال 2005 جایزه Razzie رای گیری انتخاب بهترین ذکر شده بود. او در رده بازیگر نقش مکمل زن بدترین عملکرد خود را در فیلم تروی (2004) پیشنهاد شده بود، با این حال، او موفق به دریافت نامزدی.
# 50 در مجله ماکسیم جدید 100 فهرست سال 2005 نام گرفته است.
رقص حرفه ای خود را در باله سلطنتی در لندن آغاز شده است.
آیا یک حامی فعال یونیسف.
آموخته لاتین در مدرسه به مدت هشت سال.
او مسلط به زبان انگلیسی، فرانسوی و آلمانی است.
آموخته روسیه برای سپاهیان ببر (2006).
سه هفته در یک بیمارستان روانی به ساقه فرانکی (2005) زندگی می کردند. او تنها بازیگر در این فیلم است، همه بیماران واقعی هستند.
او همیشه خودش را در سه زبان dubs
اول آلمانی به تبدیل شدن به میزبان (maitresse در د cérèmonie) در جشنواره فیلم کن (2007).
دختر ماریا ترزیا، یک کارمند بانک، و هانس هاینریش، چاپگر. آنها طلاق گرفته می شود.
آیا در رابطه با جاشوا جکسون (2008 - تا کنون).
عضو هیئت داوران در 58 جشنواره فیلم برلین در سال 2008.
آیا دوستان بسیار خوبی با همسر سابق گیوم Canet.
یک مدرسه کاتولیک در یک شهر کوچک آلمان حضور داشتند.
دارای یک برادر جوانتر، استفان.
رتبه: # 83 "مطلوب ترین زن" در سال 2010 بپرسید لیست مردان بیشتر از زنان مطلوب.
رتبه: # 88 در سال 2009 در لیست ماکسیم داغ 100 زنان.
نام خود را به عنوان "سکسی واردات بین المللی" راز ویکتوریا چیست فهرست سکسی (2012).
سه بار او به جای اوا سبز. "سالک" در میزبان (2013) و "آنا" در آقای هیچ کس (2009) هر دو توسط سبز هم بودند، در حالی که او از بازی 'ماری آنتوانت در وداع، ملکه من (2012)، حمایت. کروگر هر سه نقش را ایفا کرده است.
با ولفگانگ Petersen، ما همیشه آماده تنها دو در زمان و برای اولین بار در مجموعه در طول فیلمبرداری تروی (2004) بودند. ظلم آلمانی بدون شک.
ای چیزی عجیبی برای من بود، به بوسه اورلاندو. من بود تا embarassed! آن را به عنوان سرگرم کننده نیست که مردم فکر می کنند به ساقه صحنه های عشق. شما احساس آسیب پذیری، و حدود 100 نفر در نظر شما وجود دارد.
من کمی نگران این موفقیت ناگهانی هستم. من کاملا مستقل و من می ترسم که این امتیاز می تواند از من فرار کنند.
"زیبایی او او را انجام نمی هر گونه خوب است و او می تواند آن را در هر راه مثبت و یا راه دستکاری استفاده نکنید." - هلن از تروی.
گاهی اوقات آن را طول می کشد شجاعت و تجربه به خودتان اجازه دهید که در واقع وجود دارد، و آن را رهایی بخش ترین چیز این است که اجازه رفتن. من فکر می کنم که چرا من عاشق بازیگری - شما حق با شماست، آن را به کسی که شما نیستید. و گاهی اوقات شما واقعا از آن ترس، و سپس هنگامی که شما به خودتان اجازه رفتن به آنجا، آن را به بهترین چیزی که تا کنون.
[در مدل سازی ترک او] من فکر کردم "هر کس فاک" و بازگشت به پاریس نقل مکان کرد، به نام عامل من و گفت: من نمی خواهم به مدل هر بیشتر، که آنها نمی توانند باور چون من 22 بود و با انجام به خوبی انجام دهند. اما من آن را ترک کرد و به مدرسه رفت، و من خیلی خوشحال هستم من.
[تصویر:  04tycleevhw8e9szco18_thumb.jpg]
حقوق:

حرامزادههای لعنتی (2009) € 300،000
لیلی گاهی اوقات (2010) 500،000 یورو
نیروهای ویژه (2011) € 300،000
طرح سازمان ملل متحد دسر یخ زده مرکب از سرشیر و تخم مرغ پخته وشربت و مواد دیگری (2012) $ 900،000
جایی که آنها در حال حاضر
(ژوئیه 2007) فیلمبرداری ها عاقبت به گنجینه ملی (2004) با نیکلاس کیج.
(سپتامبر 2008) فیلمبرداری حرامزادههای لعنتی (2009) با بازی براد پیت و کوئنتین تارانتینو در آلمان و در حال حاضر در شهر نیویورک زندگی می کنند.
[تصویر:  gq8j93oj9jj04v86s_thumb.jpg]

امضای sarvin [تصویر:  lt-2.jpg]
07-27-2013 01:32 PM
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان